Kúpiť vibračnú plošinu – e-shop

Sprievodca výberom
vibračných plošín


Vibračná plošina  >  Vibračné technológie dobývajú fitcentrá i domácnosti. Aký stroj si zaobstarať na Vianoce?

Vibračné technológie dobývajú fitcentrá i domácnosti. Aký stroj si zaobstarať na Vianoce?

VibroGym, vibromasážny stroj, vibro step. Veľa názvov spája blahodarné pôsobenie vibrácií na ľudské svaly. Nechajte si formovať postavu i Vy.

A zvlášť po vianočných sviatkoch sa to môže hodiť. Kapor, zemiakový šalát, cukrovinky, polihovanie u rozprávok a televízie. Komu by sa chcelo cvičiť?

Našťastie sú tu vibračné plošiny a stroje, ktoré dokážu cvičiť (skoro) za Vás.

Obľúbeným vibračným strojom je vcelku lacný, ale veľmi výkonný VibroGym inSPORTline Lotos 3D, ktorý kúpite v akciách okolo 290€. Chudnúť a formovať postavu Vám pomôže vďaka 50 stupňom vibrácií a vysokej frekvencii vibrácií.

Podľa výrobcu stačí 5 min státia s mierne pokrčenými kolenami a výsledky sa okamžite dostavia.

VibroGym inSPORTline Lotos 3D

Ale čo na tento VibroGym hovoria jeho majitelia?

  • Používam krátko, takže zatiaľ hodnotiť nemôžem, ale zmena je, nebolí ma toľko chrbát, uvoľní po celodennej námahe a čo sa týka tvarovania, určite bude fungovať..po cvičení ma bolí celé telíčko a o tom to je ..
  • Tejto kúpy rozhodne neľutujem, cena zodpovedá kvalite. Vybrala som si bielu farbu, ktorá je podľa mňa univerzálna. Obávala som sa po prečítaní niektorých recenzií, že budú susedia otrasený, ale naopak, plošina má veľmi tichý chod aj bez použitia podložky.
  • Myslím, že je to dobrá alternatíva drahých Bailin-masáži, kavitácie a podobných zákrokov - cvičím v pokoji doma ako potrebujem, cenovo veľmi prijateľný

Zaobstarajte si aj Vy domov vibračný stroj!

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 4. 12. 2014


Odporúčame vibračné plošiny


Ďalšie novinky

4 cvičebné programy pre vibračnú plošinu

Prinášame vám 4 profesionálne programy pre základné cvičenie na vibračnej plošine. Každý program obsahuje 20 preverených cvikov vrátane strečingu a regenerácie. Vyvinul ich Petr Kopřiva, fitness tréner a európsky medailista v triatlone.

29. 4. 2016

Najlepšie cviky na vibračnej plošine

Vibračná plošina ponúka účinné cvičenia postojačky, posediačky i poležiačky. Dajú sa na nej robiť tradičné kľučky, sklapovačky aj balančné cviky. K základnému precvičenie lýtok, zadku a brucha stačí vzpriamený postoj s ľahko pokrčenými kolenami.

17. 11. 2015

Váš nový miláček - VibroGym Charles!

Charles je reprezentantom ideálneho pomeru medzi cenou a kvalitou pre každého, kto si chce v pohodlí domova začať formovať postavu vibromasážnom strojom.

30. 3. 2014

Revolúcia v posilňovaní: VibroGym

Cvičenie na vibračných plošinách je veľmi účinné vďaka prenášaným vibráciám, ktoré pôsobia priamo na svaly. Navyše šetrí kĺby a pôsobí proti osteoporóze. VibroGym je tak doslova revolučným posilňovacím strojom.

22. 2. 2014

všetky novinky