Kúpiť vibračnú plošinu – e-shop

Sprievodca výberom
vibračných plošín


Vibračná plošina  >  Váš nový miláček - VibroGym Charles!

Váš nový miláček - VibroGym Charles!

Charles je reprezentantom ideálneho pomeru medzi cenou a kvalitou pre každého, kto si chce v pohodlí domova začať formovať postavu vibromasážnom strojom.

Charlesa si zamilujete. Je tichý a možno ho veľmi ľahko ovládať. Jeho vibračná plošina ponúka nový typ 3D vibrácií všetkými smermi. Okrem nich má aj vertikálne hojdačku a kombinovaný režim.

Už pri pravidelnej päťminútové aktivite čoskoro uvidíte výsledky, ako napríklad pani Irena, ktorá o Charlesovi hovorí: "Je úžasný, vrelo ho odporúčam!" Vibrácie totiž až trikrát zvyšujú účinnosť cvičenia. To je navyše vďaka vrúbkované podložke umocnené masážou chodidiel, dlaní i chrbta.

"Reflexívne sťahovanie svalstva na VibroGyme podporuje krvný obeh a funkčnosť svalov. Cvičenie je preto intenzívnejšie ako pri bežnom posilňovaní, "uvádza inSPORTline tréner Peter Kopřiva a zmieňuje štyri nové e-tréningy, ktoré môžete krásne vykonávať práve s Charlesom:

  • Chudnite na max!
  • Spevni svoje telo
  • Vytvaruj si figúru
  • Relaxuj a uvoľni sa

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 30. 3. 2014


Odporúčame vibračné plošiny


Ďalšie novinky

4 cvičebné programy pre vibračnú plošinu

Prinášame vám 4 profesionálne programy pre základné cvičenie na vibračnej plošine. Každý program obsahuje 20 preverených cvikov vrátane strečingu a regenerácie. Vyvinul ich Petr Kopřiva, fitness tréner a európsky medailista v triatlone.

29. 4. 2016

Najlepšie cviky na vibračnej plošine

Vibračná plošina ponúka účinné cvičenia postojačky, posediačky i poležiačky. Dajú sa na nej robiť tradičné kľučky, sklapovačky aj balančné cviky. K základnému precvičenie lýtok, zadku a brucha stačí vzpriamený postoj s ľahko pokrčenými kolenami.

17. 11. 2015

Váš nový miláček - VibroGym Charles!

Charles je reprezentantom ideálneho pomeru medzi cenou a kvalitou pre každého, kto si chce v pohodlí domova začať formovať postavu vibromasážnom strojom.

30. 3. 2014

Revolúcia v posilňovaní: VibroGym

Cvičenie na vibračných plošinách je veľmi účinné vďaka prenášaným vibráciám, ktoré pôsobia priamo na svaly. Navyše šetrí kĺby a pôsobí proti osteoporóze. VibroGym je tak doslova revolučným posilňovacím strojom.

22. 2. 2014

všetky novinky