Kúpiť vibračnú plošinu – e-shop

Sprievodca výberom
vibračných plošín


Vibračná plošina  >  Advanced Vibration Technology - kozmická technológia v službách všetkých!

Advanced Vibration Technology - kozmická technológia v službách všetkých!

Technológia pôvodne vymyslená vedcami a používaná kozmonautami. Dočkala sa masového rozšírenia vďaka vibračným plošinám.

Advanced Vibration Technology (AVT) vymysleli vedci americkej agentúry NASA už v 60. rokoch 20. storočia. Bola určená pre kozmonautov, ktorí sa potrebovali vyrovnať s účinkami beztiaže na ľudský organizmus.

Vďaka AVT rýchlejšie získali späť silu a zvýšila sa im tiež hladina endorfínov v tele.

Ako funguje AVT?

Vibračná technológia funguje na princípe stimulácie prirodzenej odpovede ľudského tela na vibrácie. Vibrácie spôsobujú sťahovanie svalov, ktoré vedie k zvýšeniu ich sily, k zlepšeniu fungovania obehu krvi a k celkovej pohode organizmu.

Stačí cvičiť 10 až 15 minút trikrát týždenne a vibračné plošiny významne urýchli rekonvalescenciu po zranení a oddiali prejavy staroby.

Advanced Vibration Technology si môžete vo forme VibroGymu zaobstarať aj domov. Najlacnejšie vibromasážne stroje kúpite za menej než 100 EUR.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 29. 4. 2013


Odporúčame vibračné plošiny


Ďalšie novinky

4 cvičebné programy pre vibračnú plošinu

Prinášame vám 4 profesionálne programy pre základné cvičenie na vibračnej plošine. Každý program obsahuje 20 preverených cvikov vrátane strečingu a regenerácie. Vyvinul ich Petr Kopřiva, fitness tréner a európsky medailista v triatlone.

29. 4. 2016

Najlepšie cviky na vibračnej plošine

Vibračná plošina ponúka účinné cvičenia postojačky, posediačky i poležiačky. Dajú sa na nej robiť tradičné kľučky, sklapovačky aj balančné cviky. K základnému precvičenie lýtok, zadku a brucha stačí vzpriamený postoj s ľahko pokrčenými kolenami.

17. 11. 2015

Váš nový miláček - VibroGym Charles!

Charles je reprezentantom ideálneho pomeru medzi cenou a kvalitou pre každého, kto si chce v pohodlí domova začať formovať postavu vibromasážnom strojom.

30. 3. 2014

Revolúcia v posilňovaní: VibroGym

Cvičenie na vibračných plošinách je veľmi účinné vďaka prenášaným vibráciám, ktoré pôsobia priamo na svaly. Navyše šetrí kĺby a pôsobí proti osteoporóze. VibroGym je tak doslova revolučným posilňovacím strojom.

22. 2. 2014

všetky novinky