Kúpiť vibračnú plošinu – e-shop

Sprievodca výberom
vibračných plošín


Vibračná plošina  >  Advanced Vibration Technology - kozmická technológia v službách všetkých!

Advanced Vibration Technology - kozmická technológia v službách všetkých!

Technológia pôvodne vymyslená vedcami a používaná kozmonautami. Dočkala sa masového rozšírenia vďaka vibračným plošinám.

Advanced Vibration Technology (AVT) vymysleli vedci americkej agentúry NASA už v 60. rokoch 20. storočia. Bola určená pre kozmonautov, ktorí sa potrebovali vyrovnať s účinkami beztiaže na ľudský organizmus.

Vďaka AVT rýchlejšie získali späť silu a zvýšila sa im tiež hladina endorfínov v tele.

Ako funguje AVT?

Vibračná technológia funguje na princípe stimulácie prirodzenej odpovede ľudského tela na vibrácie. Vibrácie spôsobujú sťahovanie svalov, ktoré vedie k zvýšeniu ich sily, k zlepšeniu fungovania obehu krvi a k celkovej pohode organizmu.

Stačí cvičiť 10 až 15 minút trikrát týždenne a vibračné plošiny významne urýchli rekonvalescenciu po zranení a oddiali prejavy staroby.

Advanced Vibration Technology si môžete vo forme VibroGymu zaobstarať aj domov. Najlacnejšie vibromasážne stroje kúpite za menej než 100 EUR.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 29. 4. 2013


Odporúčame vibračné plošiny


Ďalšie novinky

Ako zo seba vytriasť sadlo a zažiariť v plavkách

Zamýšľate sa pred letnou dovolenku nad tým, ako zo seba rýchlo vytriasť sadlo, nie však dušu? Desí vás domáce posilňovne, ktoré vám pripomínajú skôr mučidlá? Tak to možno ešte nepoznáte elegantnú vibračnú plošinu.

24. 6. 2016

4 cvičebné programy pre vibračnú plošinu

Prinášame vám 4 profesionálne programy pre základné cvičenie na vibračnej plošine. Každý program obsahuje 20 preverených cvikov vrátane strečingu a regenerácie. Vyvinul ich Petr Kopřiva, fitness tréner a európsky medailista v triatlone.

29. 4. 2016

Najlepšie cviky na vibračnej plošine

Vibračná plošina ponúka účinné cvičenia postojačky, posediačky i poležiačky. Dajú sa na nej robiť tradičné kľučky, sklapovačky aj balančné cviky. K základnému precvičenie lýtok, zadku a brucha stačí vzpriamený postoj s ľahko pokrčenými kolenami.

17. 11. 2015

Váš nový miláček - VibroGym Charles!

Charles je reprezentantom ideálneho pomeru medzi cenou a kvalitou pre každého, kto si chce v pohodlí domova začať formovať postavu vibromasážnom strojom.

30. 3. 2014

všetky novinky